همه چیز
 
 
سلام
این تبلیغات کلیکی که در ایران احداث شده اند امارشون واقعا واقعی است دروغ میگم برید امتحان کنید مطمئن باشید ضرری نمی کنید برای شروع روی بنر های زیر کلیک کنید فقطنوع مطلب :
برچسب ها :


یک آقا پسر در حال دویدن...

زااااارت (صدای زمین خوردن)

رفیق پسر : اوه اوه شاسکول چت شد؟ خاک بر سرت آبرومونو بردی الاغ، پاشو گمشو! (شپلخخخخخ "صدای پس گردنی")

یک رهگذر : چیزی مصرف کردی؟یکم کمتر میزدی خب!!

یک خانوم جوان رهگذر : ایییییش پسر دست و پا چلفتیِ خنگ!
.
.
.
.
.
دختر خانمی در حال راه رفتن…

دوفففففففسک (زمین خوردن به دلیل نقص فنی در قسمت پاشنه کفش)

رفیق دختر : آخ جیگرم خوبی؟ فدات شم! الهی بمیرم! چی شدی تو یهو؟ وااااااااااای…

یک رهگذر : دخترم خوبی؟ فشارت افتاده؟ میخوای برسونمت دکتری جایی؟

یک پسر جوان رهگذر : ای وای خانوم حالتون خوبه؟ دستتونو بدین به من!
من ماشینم همینجا پارکه یه لحظه وایسین،با این وضع که دیگه نمیتونین پیاده برین!!
=))


منبع:
http://rizdownload.irنوع مطلب :
برچسب ها :


به گزارش سایت ایران ناز یك جراح ادعا می كند كه با بیرون آوردن چهار هزار و 294 سنگ از مثانه یك مرد 63 ساله ركورد گینس را شكسته است.

این جراحی لاپاراسكوپی به تازگی بر روی یك افسر بازنشسته كه از درد در ناحیه كمر شكایت می كرد، انجام شده است.

یك اسكن وجود سنگ های متعدد در مثانه این مرد را نشان داد از این رو پزشك انجام عمل جراحی را به این بیمار توصیه كرد . در جریان این عمل چهار هزار و 294 سنگ كه در مجموع 300 گرم وزن داشتند، از مثانه وی بیرون آورده شد.

هم اكنون حال عمومی این بیمار خوب است و در سلامتی به سر می برد. پیش از این سه هزار و 110 سنگ از مثانه زنی در آلمان بیرون آورده شده بود و از آن به عنوان یک رکورد یاد می شود.
:39:


منبع:
http://rizdownload.irنوع مطلب :
برچسب ها :


1. ساحل اورگان (Oregon coast)
بخش دستنخورده ساحل جنوبی اورگان، زیبایی خیرهکنندهای دارد. در عکس زیر قسمتی از خط ساحلی صخرهای این ساحل که ساحل بندون نام دارد را میبینید. اگر قصد سفر به این منطقه را دارید، بابت رستورانهای زیبا و استراحتگاههای مجلل نگران نباشید.
2. سانفرانسیسکو، کالیفرنیا (San Francisco, California)
به این گلها ترومپت فرشته گفته میشود که در میدان اتحاد سانفرانسیسکو، پای مجسمه آزادی شکوفا شدهاند. این میدان یکی از مراکز خرید مهم سانفرانسیسکو است. هوای معتدل و قیمتهای مناسب در زمستان، از این شهر یک مقصد خوب برای سفر به قصد خرید ساخته است.
3. کائای، هاوایی (Kaua’i, Hawaii)
اینجا ساحل ناپالی است. خشکی، مانند برجی مقابل اقیانوس آرام قد علم کرده و منظرهای بینظیر و رویایی به وجود آورده است. اما شاید خیالانگیزترین بخش سفر به این منطقه، گشت و گذار در دره آرام کالالوآ باشد که دسترسی به آن فقط با قایق میسر است.
4. زادر، کرواسی (Zadar, Croatia)
این باتریهای خورشیدی قرار است از نور خوشید انرژی بگیرند، البته اگر ابرها اجازه بدهند! زادر در کنار دریای آدریاتیک واقع شده و خط ساحلی طولانی دارد به علاوه در این شهر میتوانید از معماری به سبک رم لذت ببرید و شبها هم از مناظر پرنور مدرن لذت ببرید.
5. جنوب ولز (South Wales)
تا به حال ستارهها را به این شکل دیدهاید؟ خطوطی که در آسمان میبینید، رد عبور ستارهها در آسمان پنارت، در حومه کارادیف واقع در جنوب ولز است. هر سال تابستان این منطقه توریستهای زیادی را جذب میکند تا از نمای ساحلی خیالانگیز آن لذت ببرند.
6. رم، ایتالیا (Rome, Italy)
درخشش بینظیر در شب، یکی از جاذبههای رم است. رم به خاطر تاریخ غنی و غذاهای معروف و البته مردم گرم و مهماننوازش، یکی از شهرهای جذاب برای توریستهای سراسر دنیا است. رم با ساختمانهای قدیمی و مجسمههای هنری جورواجور، فضایی رویایی دارد.
7. ساحل پیزمو، کالیفرنیا (Pismo Beach, California)
ساحل پیزمو در نزدیکی لسآنجلس، روی یکی از سواحل آمریکا که کمترین توسعه را داشته واقع شده است. فکر میکنید با این اوصاف منطقه خلوتی است؟ اما در واقع تابستانها ۵۰ هتل در این منطقه پر از بازدیدکننده میشوند.
8. سیسیل، ایتالیا (Sicily, Italy)
سیسیل از مناطق معروف ایتالیا است. سواحل زیبا و بناهای تاریخی مثل مقبره هرا از یک طرف، خیابانهای باریک و پیچدرپیچ از طرف دیگر، برای توریستها جذاب هستند. خیابانهای اریس سیسیل افراد را گیج میکنند و این گیج شدن برای آنها خیلی جذاب است.
9. نیویورک، آمریکا (New York City)
شبها صفی از چراغها، فاصله منهتن تا بروکلین را غرق در نور میکند، جایی که معروفترین رستورانها، تئاترها، موزهها و هتلها در انتظار میلیونها نفری هستند که هر سال از نیویورک دیدن میکنند.
10. دریاچه گاردا، ایتالیا (Lake Garda, Italy)
ظاهرا ایتالیا در بین کشورهای دنیا، شهرها و مناطق خیالانگیز زیادی دارد! گاردا بزرگترین دریاچه ایتالیا است. در نزدیکی این دریاچه، سیرمیون قرار دارد که به خاطر چشمههای آب گرم و سواحلش معروف است.منبع:
http://rizdownload.irنوع مطلب :
برچسب ها :


سه شنبه 15 فروردین 1391 :: نویسنده : ابراهیم اسماعیلی
خندهدارترین جُک دنیا در مورد چیست؟ فکر میکنید مردم کشورهای مختلف بیشتر به چه نوع جُکهایی میخندند؟ یک جُک خوب بهتر است چند کلمه داشته باشد و برای مردم کدام کشور میتوان راحتتر جُک تعریف کرد؟

: جُک تعریف کردن یا لطیفه گفتن، یکی از سرگرمیهای سادهای است که در زندگی اغلب مردم دنیا معمول است. اما واقعا همه جُکها خندهدارند؟ فکر میکنید خندهدارترین جُک دنیا چیست؟ این سوالی است که از سال 2002/ 1381، دانشمندان دانشگاه هرتفوردشایر به دنبال پاسخ آن میگردند.

به گزارش دیسکاوری، ریچارد وایزمن، استاد روانشناسی این دانشگاه، برنامهای را تحت عنوان آزمایشگاه خنده آغاز کرد تا پاسخ این سوال را که یکی از پیچیدهترین معماهای علمی به حساب میآید، پیدا کند. محققین برای پیدا کردن خندهدارترین جُک دنیا، میبایست خندهدارترین جک را بین فرهنگها، مناطق، مردم و کشورهای مختلف پیدا میکردند. این کار به هیچ عنوان ساده نبود!

این مطالعه که یک سال به طول انجامید، برنامه مشترکی بین دانشگاه هرتفوردشایر و انجمن علوم بریتانیا بود. در اجرای این مطالعه، مردم نیز مشارکت داشتند. از آنها خواسته شده بود که جُک مورد علاقه خود را برای وبسایت آزمایشگاه خنده بفرستند و به جکهایی که سایرین فرستاده بودند، امتیاز بدهند.
این مطالعه موفق شد نظر رسانههای بینالمللی را به خود جلب کند. در مجموع، 40 هزار جک برای وبسایت ارسال شد و 1.5 میلیون بار هم به جکها امتیاز داده شد. حتما برایتان جالب است بدانید بیشترین امتیاز را کدام جُک به دست آورده است. در بین 40هزار جُک ارسال شده، مورد زیر که توسط گورپال گوسال، روانپزشک 31 ساله از منچستر انگلستان برای سایت فرستاده شده، بیشترین امتیاز را گرفته است:

دو شکارچی اهل نیوجرسی برای شکار به جنگل رفته بودند که یکی از آنها زمین خورد. به نظر میرسید که نفس نمیکشد، چشمهایش هم سفید شده بود. شکارچی دیگر با تلفن همراه خود به اورژانس زنگ زد و بریده بریده گفت: «دوستم مرده. حالا چهکار کنم؟» اپراتور اورژانس با خونسردی جواب داد: «فقط آرام باشید. من میتوانم به شما کمک کنم. بیایید اول مطمئن شویم که دوستتان مرده است.» بعد از لحظهای سکوت، صدای شلیک گلوله به گوش رسید؛ سپس صدای فرد پشت تلفن دوباره شنیده شد: «خب، حالا چه کار کنم؟»

A couple of New Jersey hunters are out in the woods when one of them falls to the ground. He doesn't seem to be breathing, his eyes are rolled back in his head. The other guy whips out his cell phone and calls the emergency services. He gasps to the operator: "My friend is dead! What can I do?" The operator, in a calm soothing voice says: "Just take it easy. I can help. First, let's make sure he's dead." There is a silence, then a shot is heard. The guy's voice comes back on the line. He says: "OK, now what?"

این مطالعه، ارتباط بین ملتها در بازی طنزآمیز با کلمات را نشان میدهد. همچنین این مطالعه محبوبیت یک جُک را در بین مردمان متعلق به یک ملیت نیز بررسی کرده است.
در ایالات متحده آمریکا، از وقتی که دیو بری روزنامهنگار از مردم خواست به جُکی که با جملهای در مورد راسو تمام میشد رای بدهند، نتایج سوگیرانه شد و جُکهایی که با یک جمله در مورد راسو به پایان میرسید، رای بیشتری گرفت. شاید برایتان جالب باشد بدانید 1500 جُک با جملهای در مورد راسو تمام میشد! این یکی از بقیه محبوبتر بود:

هنگام رژه، سرهنگ متوجه رفتار غیرعادی افراد میشود. سرگرد بِری را صدا میزند و میپرسد: «هیچ معلوم هست بر سر دسته سرجوخه جونز چه بلایی آمده است؟ چرا همه بالا و پایین میپرند و به هم میپیچند؟» سرگرد لحظهای مکث میکند و پاسخ میدهد: «به نظر میرسد راسو سرجوخه را گاز گرفته است!»

At the parade, the Colonel noticed something unusual going on and asked the Major:
"Major Barry, what the devil's wrong with Sergeant Jones' platoon?
They seem to be all twitching and jumping about."
"Well sir," says Major Barry after a moment of observation. "There seems to be a weasel chomping on his privates."
به غیر از جُکهای حاوی راسو، خندهدارترین جُک به نظر مردم آمریکا این جُک بود:

دو مرد برای بازی گلف به زمین گلف منطقه خود میروند. درست زمانی که یکی از آنها میخواهد به توپ ضربه بزند، متوجه میشود که صفی بلند از مردم عزادار همراه با یک تابوت از جاده کنار زمین گلف میگذرند تا به مراسم تشییع بروند. مرد دست نگه میدارد، کلاه گلف خود را از سر برمیدارد، چشمهایش را میبندد و به نشانه احترام، رو به عزاداران تعظیم میکند. دوستش میگوید: «وای، این معنادارترین و تاثیرگذارترین حرکتی بود که تا به حال دیدم. تو چه مرد بااحساسی هستی.» مرد پاسخ میدهد: «بله، خب به هر حال او 35 سال همسرم بود».

A man and a friend are playing golf one day at their local golf course. One of the guys is about to chip onto the green when he sees a long funeral procession on the road next to the course. He stops in mid-swing, takes off his golf cap, closes his eyes, and bows down in prayer. His friend says: "Wow, that is the most thoughtful and touching thing I have ever seen. You truly are a kind man." The man then replies: "Yeah, well we were married 35 years."
بر اساس این مطالعه، مردم ایرلند، انگلستان، استرالیا و نیوزلند، علاقه زیادی به جُکهایی نشان دادند که با کلمات بازی میکنند، در حالی که آمریکاییها و کاناداییها بیشتر جُکهایی را میپسندند که در آنها نوعی نگاه برتری وجود داشته باشد، خواه وقتی یک نفر به نظر احمق برسد یا این که توسط فرد دیگری احمق جلوه داده شود:

یک تگزاسی میپرسد: اهل کجایی؟

فارغالتحصیل هاروارد پاسخ میدهد: من از جایی آمدهام که جملات را با حروف اضافه به پایان نمیبریم.
تگزاسی دوباره میپرسد: باشه، اهل کجایی فلانفلانشده؟ (جمله را با ناسزا به پایان میرساند)
Texan: "Where are you from?"
Harvard grad: "I come from a place where we do not end our sentences with prepositions."
Texan: "Okay – where are you from, ....?"

علاوه بر جُکهای متداولی که در مورد انسانها تعریف میشوند، محققین میخواستند جُکهای تولیدشده توسط کامپیوتر را هم بررسی کنند. به همین دلیل خودشان 5 جُک کامپیوتری را وارد جُکها کردند تا نظر مردم را بدانند. در حالی که در بین آنها، مردم به 4 مورد امتیازهای بسیار کمی دادند، یکی از آنها توانست امتیازی بالاتر از 35درصد جُکهای انسانی بدست آورد:
سوال: چه نوع قاتلی، شخصیت قویتری دارد؟
پاسخ: قاتلی که برای صبحانه شیر و غلات میل میکند (به جای قاتل زنجیرهای. Cereal به معنی غلات مناسب صبحانه با شیر شبیه به Serial به معنی زنجیرهای تلفظ میشود.)
Q: "What kind of murderer has moral fiber
A: "A cereal killer

همچنین در این مطالعه، طول مناسب یک جُک خوب ارزیابی شد: حدود 100 کلمه. فکر میکنید بهترین موجودی که در جُکها میتواند جای انسان را بگیرد، چیست؟ محققین این مطالعه میگویند اردک! به علاوه، نتایج مطالعه نشان میدهد که آلمانیها طیف شوخطبعی گستردهتری دارند. بنابراین اگر خواستید برای کسی جک تعریف کنید، یک آلمانی پیدا کنید، چون به احتمال بیشتری به جک شما خواهد خندید.

به گفته محققین، شوخطبعی برای برقراری ارتباط ضروری است و هر چه بیشتر در مورد نحوه تاثیر فرهنگ و زمینه بر حس شوخطبعی افراد بدانیم، بهتر و موثرتر میتوانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم.


منبع:
http://rizdownload.irنوع مطلب :
برچسب ها :


یکی دیگر از طراحان صنعتی ایرانی که توانسته از استعدادهای خود به خوبی استفاده کند و خود را در میان طراحان و کمپانی های نام دار جهانی نشان دهد آقای نادر فقیه زاده ۳۵ ساله، هموطن ایرانی ساکن مونیخ می باشد.

به گزارش سه نسل به نقل از ایران ویج، یکی دیگر از طراحان صنعتی ایرانی که توانسته از استعدادهای خود به خوبی استفاده کند و خود را در میان طراحان و کمپانی های نام دار جهانی نشان دهد آقای نادر فقیه زاده ۳۵ ساله، هموطن ایرانی ساکن مونیخ می باشد.
نادر فقیه زاده هم اکنون در کمپانی BMW و در بخش طراحی آن مشغول به کار است و در کنار طراحان معروف هم چون chris Bangle رئیس بخش طرحی بی ام و که به تازه گی از این بخش بیرون آمده و به صورت جدا گانه در اسودیو خود مشغول به کار است ، آقای Karim habib طراح معروف سری ۷ بی ام و ،Adrian van Hooydonk, سرپرست طراحی بی ام و که هم اکنون رئیس بخش طراحی بی او و شده است و …..او جزء یکی از ۲۰ طراح معروف کمپانی بی ام و می باشد که این باعث افتخار هر ایرانی است .

آقای فقیه زاده از دانشگاه گلدهایم آلمان فارغ التحصیل شده و پس از اتمام تحصیلات به استودیو طراحی BMW پیوست و در آنجا مشغول به کار شد .وی در سال ۱۹۹۶ با شرکت مرسدس بنز آلمان همکاری داشته و سه سال بعد، در پروژه طراحی بدنه خودروی این شرکت، مشارکت داشته است.فقیه زاده در سال ۲۰۰۱ با دریافت درجه کارشناسی ارشد طراحی خودرو به عنوان طراح خودروی پیشرفته BMW در این شرکت پذیرفته شد و تحقیق در زمینه طراحی داخلی و بدنه خودرو را آغاز کرد.
نادر فقیه زاده در سال ۲۰۰۴ طرح CONCEPT سری BMW7 را ارائه داد و در سال ۲۰۰۵ ، طراح رسمی BMW در استودیوی طراحی این شرکت شد. وی همچنین برنده مسابقه طراحی سری ۷ می باشد
طرح interior سری ۷ فقیه زاده در میان طرحای دیگر رتبه اول را گرفت .

در بخش داخلی خودروشرکت ب ام و از طراح ایرانی خود آقای نادر فقیه زاده بهره برده و طراحی که این دیزاینر ایرانی برای این سری از ب ام و که از کلاس های با ارزشمند این شرکت می باشد انجام داده است .

فقیه زاده در سال ۱۳۸۵ توسط شرکت (ساپکو) به ایران دعوت شد و موضوع کنفرانس تشریح شکل گیری و تولید یک BMW بود.

این گردهمایی ، با استقبال بینظیر جامعه طراحان صنعتی ایران، کارشناسان گروه صنعتی ایرانخودرو و شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایرانخودرو (ساپکو) برگزار شد.منبع:
http://rizdownload.irنوع مطلب :
برچسب ها :
( کل صفحات : 3 )    1   2   3   
درباره وبلاگ


توجه برای دانلود برنامه ها از برنامه download manger و یا orbit استفاده کنید در غیر اینصورت دانلود نمی شوند با تشکر از بازدید شما

مدیر وبلاگ : ابراهیم اسماعیلی
نظرسنجی
نظر واقعی شما در مورد این وبلاگ چیست؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
 
 
 
google-site-verification: googleb07a47c85816842b.html
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic