همه چیز
 
 
سه شنبه 30 فروردین 1390 :: نویسنده : ابراهیم اسماعیلی
با سلام
مطالبی در مورد سنگ کلیه قابل ذکر است که بعضی از آنها را ذکر می کنم:
1-روزی 2تا3 لیتر آب بنوشید یعنی 6 تا 8 لیوان یعنی وقتی که آب را بنوشید آب در مجاری کلیه راه پیدا کرده و به کلیه رفته و آن را پاکسازی می کند.
2-لیمو ترش تازه بخورید.زیرا این کار باعث فشرد گی شده و سنگ کلیه از بین رفته یا توسط مجراهای ادراری دفع شده ویا از طریق مدفوع فرد به بیرون دفع میشود این کار خطر ابتلا به سنگ کلیه را کاهش می دهد.
3-اگر سنگ کلیه تان ناشی از اسیداوریک بالاست کمتر گوشت قرمز بخورید.
4-مصرف سبزی ها و میوه ها را افزایش دهید.
5-اسفناج-ریواس-چغندر-کاکائو-چای پررنگ-سبوس-آجیل-بادام و توت فرنگی حاوی"اگزالات" فراوان هستند و مصرف آنها خطر ابتلا به این بیماری را افزایش میدهند و در حدود 90% فرد مبتلا به این بیماری می شود.
6-از قرار گرفتن در شرایطی که با تعریق بیش از حد همراه است خودداری کنید.
7-بیشتر ورزش کنید و کاملا تحرکتان را افزایش دهید.
8-بر خلاف تصور رایج بد نیست میزان مصرف لبنیاتتان را بیشتر کنید.
9-مصرف غذاهای تند را کاهش دهید و از مصرف غذاهای حاوی ادویه و چاشنی های فراوان خودداری کنید.
10-از افراط در نوشیدن قهوه خودداری کنید کافئین موجود در قهوه دفع کلسیم از ادرار را افزایش می دهد.
امیدوارم که از این مطلب توان استفاده را ببرید.
نوع مطلب : علمی، 
برچسب ها :


سه شنبه 30 فروردین 1390 :: نویسنده : ابراهیم اسماعیلی
بیماری ایدز یک نوع بیماری ویروسی است .این ویروس مدت ها حدود 22 سال پیش شناسایی شدو اکنون در جهان و هم در کشور ما در حال توسعه است علائمی که فرد پس از آن به این ویروس دچار می شود.
تزریق خون یا فرآورده های خونی آلوده به ویروس:مثلا یک فردی به بانک خون رفته و قصد خون دادن به فرد دیگه ای است اگر خون او آزمایش نشده و به خون آن فرد تزریق شود 100% حتی بایک خراش کوچک نیز ممکن است نه ممکن حتما فرد به این بیماری مبتلا خواهد شد.
تماس جنسی که در این تماس اگر دو فرد خون یکی از آنها فقط آلوده باشد میتوانند از طریق تماس جنسی ویروس را به یکدیگر منتقل کنند که این عامل از عوامل مهم این ویروس به شمار می آید.
تاریخچه پیدایش این ویروس که اشاره شد یعنی حدود 22 سال پیش کشف شد این ویروس در کشورهای آفریقایی بیشتر رواج دارد که اولین بار در کشور ما یک کودک 6 ساله هموفیلی بود که در تاریخ 1366 کشف شدخون افراد مبتلا به هموفیلی در هنگام زخم برداشتن منعقد نمی شود.بنابراین احتمال مرگ این افراد توسط این بیماری به طور چشمگیری افزایش یافته و زنده نماندن این افراد 80% است شاید هم کمتر به خود فرد بستگی دارد وقتی که این بیماری در بدن کسی وجود داشته باشد اگر بدن او زخم بر دارد خون او منعقد نشده و فرد در اثر از دست دادن خون زیاد جان خود را از دست میدهد که این عامل  های مهم مرگ افراد مبتلا به این ویروس هستش.
گاهی نیز این سئوال برایمان پیش می آید که فردمبتلا می تواند درمان شود یا خیر؟از درمان بیماری ها در دو حالت صحبت می شود گاهی می گوییم که یک بیماری درمان میشود یعنی اینکه آن بیماری در بدن از بین میرود مثلا درمان سرفه کردن با پنی سیلین  حالاگاهی نیز درمان بیماری در مقابل پیشگیری یعنی از رذشد این بیماری در بدن جلوگیری شود نه از بین برود و این حالت از دسته این عوامل است مثلا کسی که فشار خون بالایی دارد باید مراقب باشد و مانع از بالا رفتن آن بشود بیماری ایدز از دسته این بیماری هاست یعنی درمان قطعی نداشته وندارد در برخی از گزارشها مشاهده شده که این بیماری قابل درمان است اما قطعی نیست و پر هزینه استاین داروهای ایدز اگرچه عوارضی برای بدن دارند اما به دستگاه ایمنی کمک میکنند که در برابر این بیماری مقاوم باشد و طول عمر افراد را بیشتر میکنند. اما این داروها به طور خوبی مفید ترند ودستگاه ایمنی بدن انسان در برابر ویروس HIVشانسی ندارداما این افراد باید مواظب باشند که استفاده از این داروها نباید حتی یک سرما خوردگی بگیرند زیرا بدن دیگر نیروی دفاعی ندارد و فرد در اثر خفیف ترین بیماری ها جان خود را از دست میدهد و باید مجددا این واکسن ها را تزریق کند به امیدآن که کسی به این بیماری دچار نشودنوع مطلب : علمی، 
برچسب ها :


با سلام
برای استفاده از yahoo massengerشما باید یک username و یک password داشته باشید تا بتوانید در yahoo با یکدیگر chatt کنید حالا برای باز کردن یک حساب کاربری به آدرس زیر بروید.
http://mail.yahoo.com 
حالا که به این سایت رفته اید بر روی کادر زرد رنگ یعنی create a new accaunt رفته و بعد مشخصات خود را در آنجا تکمیل کرده مشخصاتی مانند اسم وفامیل در کدام شهر سکونت دارید یادر کدام کشور زندگی میکنید آن را تکمیل نموده و توجه داشته باشید که password شما باید 8 رقمی باشد ودر این صورت دقت کنید تا که در آخر کادر سئوالی از شما پرسیده خواهد شد که یکی از آنها را انتخاب نموده و در آنجا در جواب یک حرف 4 حروفی را وارد کنید ودر این صورت گزینه ثبت را وارد نموده و وارد قسمت های اصلی صفحه خود شوید برای این منظور بر روی گزینه ی inbox کلیک کرده و ایمیلهایی که از طرف دوستانتان یاهر کسی که آمده باشد آن را بخوانید و دقت کنید که این فایلها که بعضی از آنها دارای attach یا ضمیمه هستند بیشتر دقت کرده و از دانلود آنها پرهیز نمایید که خطر ناک است.
وبعد برنامه yahoo massenger رفته user و password خود را وارد نموده و sign in شوید و بعد به گزینه بالای این برنامه را رفته massenger را انتخاب کرده و yahoo chat را انتخاب کرده  join room شده و گزینه و در انجا گزینه دوم را انتخاب کرده و وارد قسمت آسیا شوید  وبه یکی از این اتاق ها join شوید موفق باشیدنوع مطلب : آموزشی، 
برچسب ها :


WinRAR نرم افزار مدیریت آرشیو قدرتمندی برای فایلهای با پسوند  RAR می باشد که بصورت معمولی محتوای موردنظر شما را ۸ تا ۱۵ درصد بیشتر از آرشیوهای زیپ فشرده سازی می نماید. این نرم افزار ابزار فشرده سازی قدرتمندی به همراه عملکردهای اضافی یکپارچه می باشد که به شما کمک می نماید تا آرشیوهای فشرده خود را سازماندهی نمایید. این نرم افزار می تواند از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه نموده و حجم ضمایم ایمیل خود را کاهش داده، فایلهای RAR و ZIP  و سایر فایلهای دانلود شده از اینترنت را از حالت فشرده خارج نموده، و آرشیوهایی جدید به فرمت RAR و زیپ ایجاد نمایید. هنگامی که از این برنامه برای فشرده سازی فایلهای خود استفاده می نمایید مطمئن باشید که از کاربران سایر نرم افزارهای فشرده سازی موجود جلوتر می باشید، این برنامه توسط قابلیت ایجاد آشیوهای کم حجم تر، غالبا سریعترین روش فشرده سازی فایل را به شما ارائه می نماید. این امرموجب صرفه جویی در فضا و زمان، هزینه های انتقال و زمان ارزمند برای کار شما می شود. WinRAR برای فایلهای چندرسانه ای نیز ایده آل می باشد و بصورت خودکار بهترین روش فشرده سازی را انتخاب و سازماندهی می نماید. الگوریتم ویژه فشرده سازی نرم افزار فایلهای چندرسانه ای، قابل اجرا و اشیای کتابخانه های را به نحو شایسته فشرده می نماید.

 

winrar نسخه جدید قدرتمندترین نرم افزار فشرده سازی – WinRAR 3.91 Final

 

more نسخه جدید قدرتمندترین نرم افزار فشرده سازی – WinRAR 3.91 Finalبرای دانلود کلیک کنید

نوع مطلب : کامپیوتر، 
برچسب ها :


WinRAR نرم افزار مدیریت آرشیو قدرتمندی برای فایلهای با پسوند  RAR می باشد که بصورت معمولی محتوای موردنظر شما را ۸ تا ۱۵ درصد بیشتر از آرشیوهای زیپ فشرده سازی می نماید. این نرم افزار ابزار فشرده سازی قدرتمندی به همراه عملکردهای اضافی یکپارچه می باشد که به شما کمک می نماید تا آرشیوهای فشرده خود را سازماندهی نمایید. این نرم افزار می تواند از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه نموده و حجم ضمایم ایمیل خود را کاهش داده، فایلهای RAR و ZIP  و سایر فایلهای دانلود شده از اینترنت را از حالت فشرده خارج نموده، و آرشیوهایی جدید به فرمت RAR و زیپ ایجاد نمایید. هنگامی که از این برنامه برای فشرده سازی فایلهای خود استفاده می نمایید مطمئن باشید که از کاربران سایر نرم افزارهای فشرده سازی موجود جلوتر می باشید، این برنامه توسط قابلیت ایجاد آشیوهای کم حجم تر، غالبا سریعترین روش فشرده سازی فایل را به شما ارائه می نماید. این امرموجب صرفه جویی در فضا و زمان، هزینه های انتقال و زمان ارزمند برای کار شما می شود.

 

Untitled 7 نسخه جدید قدرتمندترین نرم افزار فشرده سازی WinRar 3.93 (x86 – x64) Final Full Version

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار WinRar 3.93 (x86 – x64) Final Full Version : 

- امکان تکه تکه کردن فایلهای بزرگ

- بالاترین حد فشردگی در مورد اکثر فایلها

- ساخت نسخه نصبی از برنامه ها

- امکان تعریف Recovery Record جهت بازیابی فایل فشرده ای که در انتقال خراب شده است.

- امکان تعمیر فایلهای فشرده

- ساخت دو فرمت RAR و ZIP

- باز کردن اکثر فرمتهای فشرده فایلی

و …

 

 

password نسخه جدید قدرتمندترین نرم افزار فشرده سازی WinRar 3.93 (x86 – x64) Final Full Versionپسورد فایل: www.downloadha.com

download نسخه جدید قدرتمندترین نرم افزار فشرده سازی WinRar 3.93 (x86 – x64) Final Full Versionلینک دانلود – ۲٫۸ مگابایت | لینک کمکی

نوع مطلب : کامپیوتر، 
برچسب ها :


تم جذاب و بسیار دیدنی Tech Digital Light مخصوص ویندوز ۷ را برای شما عزیزان در دانلودها قرار داده ایم. امیدواریم استفاده کافی را از این تم ببرید.

 

Tech Digital Light Theme تم جدید و بسیار زیبای Tech Digital Light برای ویندوز 7

 

more تم جدید و بسیار زیبای Tech Digital Light برای ویندوز 7برای دانلود کلیک کنید

نوع مطلب : کامپیوتر، 
برچسب ها :
( کل صفحات : 5 )    1   2   3   4   5   
درباره وبلاگ


توجه برای دانلود برنامه ها از برنامه download manger و یا orbit استفاده کنید در غیر اینصورت دانلود نمی شوند با تشکر از بازدید شما

مدیر وبلاگ : ابراهیم اسماعیلی
نظرسنجی
نظر واقعی شما در مورد این وبلاگ چیست؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
 
 
 
google-site-verification: googleb07a47c85816842b.html
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو