همه چیز
 
 
کاربر گرامی برای دانلود ترینر بازی بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید با تشکر فراوان


شکی نیست ، همه شما بازی کنانAssassin's Creed را به خوبی می شناسید اگر آن را بازی نکرده باشید بدون تردید تبلیغات بی حد AC را در یکی از سایت های بی شمار گیم ملاحظه نموده اید. کمپانی نام آشنای UbiSoft بار دیگر با استادیو خود دست به خلق شاهکاری ماندگار زده است. این کمپانی بازی های سرشماری را داراست از جمله : Splinter Cell ، Ghost Recon و Prince Of Persia کافیست نگاهی به بازی های این شرکت بیاندازیم تا متوجه شاهکار هایش شویم. AC اثری است که توسط استادیو سازنده اولین قسمت POP یعنی شن های زمان خلق و ساخته شده است بازی ای همانند نسخه اول POP شاهکاری به یادماندنی که در ذهن تمامی بازی کنان حک خواهد شد. AC نه تنها یک بازی است بلکه شما ساعت ها با آن زندگی خواهید کرد. حال UbiSoft شما را به جنگ های صلیبی در سال 1191 اورشلیم خواهد برد تا راز های پنهان این تاریخ پر پیچ و خم را با کوشش و کنجکاوی بگشایید ، ما نیز از این برجسته اثر UbiSoft توضیحی در حد خودمان آماده کرده ایم.
داستان :
AC از جمله بازی هایی است که داستان جذاب و درگیر کننده ای را در خود جای داده است. AC در اصل مربوط به زمان 1191 می شود. اما شما در بازی در زمان 2012 شخصیتی را به نام میلر (Miler) بر عهده دارید. او DNA هایش یا به عبارتی خاطرات فردی در زمان گذشته به نام الطیر را به یاد میاورد در اصل DNA های میلر و الطیر یکی هستند .دانشمندان حال حاضر توانستند با اختراع دستگاهی که از روی DNA خاطرات را بازگو می کند. به دوران قدیم بروند. بازی کمی تا قسمتی شما را به یاد سه گانه ماتریکس می اندازد. در تمامی قسمت های بازی اشکالی نمایشی از حافظه و DNA را مشاهده خواهید کرد. بازی بر خلاف عادت های جدید یوبی سافت داستانی کاملا خطی را دارد. اما فقط به یک نکته اشاره کنم در پایان بازی میلر حالت هایی از الطیر پیدا کرده و به درستی معلوم نمیشود پایان بازی چه خواهد شد و بدون شک این بازی بیش از یک نسخه خواهد داشت.
چرا الطیر یک انگشت ندارد؟
اگر در تریلر های بازی دیده باشید الطیر یک انگشت ندارد و به جای آن چاقو وجود دارد چرا این انگشت قطع میشود؟شما برای ورود به این گروه باید حسن نیت خود را نشان دهید این کار تنها با قطع کردن یک قسمت از بدنتان انجام میشود البته این کار بیهوده نیست بل که با قطع کردن انگشت سمت چپ شما چاقویی در مچ شما قرار میگیرید که با فشردن یک دکمه به وسیله شستتان این چاقو بیرون می آید این چاقو بهترین یار و همدم شما در مراحل بازی میباشد و هیچ گاه از الطیر جدا خواهد شد. طرز کار این چاقو بسیار ساده است الطیر در زمان مورد نیاز با فشار دادن شست خود بر روی دکمه ای که روی کف دستش قرار دارد باعث خارج شدن چاقو میشود و به دلیل نبود یک انگشت سرباز ها قادر به شناخت آن نیستند.
گرافیک :
نسل هفتم را همه نسل گرافیک می دانند و کمتر شرکتی می توانید پیدا کنید که به خواهد به سراغ عنصری جزء گرافیک برود و آن را کاملا فراموش کند. متاسفانه AC از همان زمان اعلام ساخت بازی تا به امروز دارای مشکلات گرافیکی بسیاری بوده است و سازندگان با وعده های بسیار طرفداران این برجسته اثر را منتظر گذاشته اند! اما باز هم شما همان مشکلات را خواهید دید. این بدین معنا نیست که بازی از گرافیک بالایی برخوردار نخواهد بود بلکه AC دارای گرافیک بسیار خوب و مطلوبی است و شک نکنید در سبک خود تا به حال گرافیکی چنین دیده نشده است. اما وجود مشکلات گرافیکی آن هم در بازی ای که همه چشم به آن دوخته اند کمی بزرگ نمایی میکند.بپردازیم به گرافیک و نقاط قوت آن :
تصمیم دارم برای توضیح کامل گرافیک ، جزئیات را به چند دسته تقسیم کنم که شامل : محیط ، شخصیت ها ، سلاح ها ، فیزیک و... می شود.
محیط بازی واقعا زیبا طراحی شده است. از همان ابتدا که وارد ماجرای AC می شوید می توانید طراحی بی عیب و نقص محیط را ببینید.طراحی جنگل ها ، گیاهان و... با زیبایی تمام به چشم شما می آید ، طراحی گیاهان ، برگ ها و علف ها همچنین درختان در بازی عالی هستند همه حالت سه بعدی شکل دارند و با مقایسه میان AC و Halo می توانید متوجه طراحی عالی گیاهان و... شوید. برگ ها نیز بسیار خوب از آب در آمده اند ؛ طراحی خانه ها بی نظیر است ، سازندگان حتی به کوچکترین بخش یک خانه نیز اهمیت داده اند هرچند آنان قبل از عرضه بازی درباره بی شباهت بودن خانه ها با یک دیگر سخن می گفتند اما این چنین نیست بیشتر خانه ها در بازی کاملا شبیه به هم هستند و نکاتی از آنان تغییر کرده است به عنوان مثال دو خانه در کنار یکدیگر قرار دارند خانه اولی دارای پنجره فولادی شکل است و خانه دومی دارای پنجره ای است که بر روی آن یک فرش پهن شده است و تمامی جزئیات خانه ها با یکدیگر یکسان است.

محیط بازی کاملا با نمایشی که در X06 داده شده است فرق میکند. به خصوص شهر Acre که در نمایشگاه X06 به نمایش در آمد دیگر همانند سال 2006 وسیع نیست. بهتر بگویم محیط بیرونی شهر کاملا کوچک و کوتاه شده است و کاملا نیز با آن نمایش X06 فرق کرده است. دیگر توانایی وارد شدن با اسب را در محیط شهر ندارید. فضا ها کمی محدود شده اند. طراحی محیط شهر عالی است تمامی جزئیات در آن رعایت شده است اما به راحتی میتوان حدس زد شهر Acre نسبت به سه شهر دیگر کار بیشتری برده است و شاید سازندگان میخواستند تنها همین شهر در بازی وجود داشته باشید!!. در یک شهر مانند دمشق نکات مختلفی دیده می شود. سکوهایی برای نشستن با مکان هایی شاد و صدای دل انگیز (در توضیحات درباره صدای بازی به این بخش حتما اشاره خواهیم کرد.) ، حوز ، مغازه های کوچک و حتی دورگرد ها که در تمامی مکان ها در حال فروش اجناس خود هستند. شهر اورشلیم دقیقا همانند فلسطین همان روز ها طراحی شده است به تمامی نکات زیر و درشت در اور شلیم دقت شده است طراحی اورشلیم بعد از Acre بهترین است. طراحی خانه ها ، کوچه و... تمامی عالی هستند مهمترین نکته بیت المقدس است.

بیت المقدس واقعا عالی طراحی شده است و نشان می دهد سازندگان چه قدر به طراحی واقعی بازی اهمیت داده اند بیشتر مکان های تاریخی در این شهر نیز دقیقا در بازی دیده می شود مثلا مسجد جامع اوموی که در سال 633 بعد از میلاد در بیت المقدس تاسیس شد و در قرن 11 و 12 میلادی زمانی که بیت المقدس به تصرف مسیحیان در آمده بود این مسجد به عنوان پایگاه اصلی مسلمانان به شمار می رفت و یکی از عوامل مهم برای دستیابی مسلمانان به بیت المقدس بود اگر گشتی در اورشلیم بزنید می توانید این مسجد را در بازی بیابید .آخرین شهر که میتوان گفت سازندگان وقت زیادی برای طراحی ان نزاشته اند شهری است که افراد فدائیون در ان ساکن هستند این شهر شما را کمی به یاد Acre و اورشلیم می اندازد. بخش KingDoom از بخش های جالب بازی است. این راه که چهار شهر بازی را به یکدیگر وصل میکند از جذابیت های خاصی بر خور دار است. در طراحی King Doom به نکات ریزی توجه شده است این بخش به تنهایی وسعت سه شهر بازی را داراست. سازندگان به King Doom نیز که از نیمه بازی دیگر نیازی نیست از آن عبور کنید توجه داشته اند. به عنوان مثال در مرکز KD شما تابلویی را خواهید دید که روی آن نام چهار شهر نوشته شده و هر کدام به طرف یک راه است. از دیگر نکات این بخش هم میتوان توجه به طراحی اسب اشاره کرد که در این منطقه میتوانید تعداد زیادی از نژاد های مختلف اسب را بیابید

برسیم به شخصیت ها و کارکتر ها در بازی ، همین طور که گفته می شد در بازی بیش از 1000 کارکتر طراحی شده است و شما هیچ دو فرد یک شکل را نخواهید دید اول باید بگویم تمام این حرف های سازندگان هم دروغ است و هم راست ، یعنی شما در بازی وقتی میان مردم درحال حرکت هستید شاید افراد کمی را ببینید که شبیه به یکدیگر باشند اما با کمی توجه و ریزنگری متوجه می شوید شکل ، ظاهر و اندام افراد بیشتر یکی است و تنها لباس آنان تغییر کرده مثلا یک کارکتر با سه نوع لباس متفاوت در یک مکان حضور دارند. البته تنوع افراد در بازی بسیار است و در محلی که شما حضور دارید شاید بیش از 60 تا 70 نفر حضور داشته باشند و طراحی تک تک این افراد کمی مشکل ساز است! اما باید بگویم کار سازندگان در این قسمت عالی بوده لباس های مردم بسته به شهری که در آن حضور دارید تغییر می کند در شهر هایی مانند دمشق لباس عربی شکل بر تن دارند و در شهری مانند اورشلیم لباس اروپایی مانند و خیلی مد روز! به تن میکنند. دیگر کارکتر ها مانند سرباز ها هم جالب طراحی شده اند هر شهر دارای سرباز خاص با لباس نوع خودش است مثلا در شهر دمشق سرباز ها لباس های عربی شکل به تن دارند اما سرباز ها کاملا یکسان و یک شکل هستند. طراحی شخصیت الطیر واقعا غیر قابل وصف است یکی از طراحی های عالی در بین بازی های در دستان سازندگان این بازی است. لباس الطیر نسبت به جهتی که در حال حرکت هستید تغییر میکند و عنصر باد را به نمایش می گذارد!. صورت و چهره او نیز به خوبی طراحی شده است.
سلاح ها در بازی بسیار کم هستند! در کل بازی الطیر 4 سلاح می تواند حمل کند که طراحی خاصی ندارد صحبت های Jade Raymond درباره وجود 40 سلاح در بازی! کاملا دروغ است
کنترل و روند بازی :

AC از کنترل بسیار جذابی برخوردار است و با مخلوطی از دوربین روان باعث شده بسیاری از سایت ها به کنترل این بازی نمره 10 را بدهند. به صورت کلی گیم پلی بازی به سه حالت تقسیم می شود. حالت اول در زمان راه رفتن است در این حالت شما می توانید از خنجر الطیر ، شمشیر ، مشت و چاقو او استفاده کنید ، با گرفتن RT + B الطیر دشمن یا مردم را گرفته و به طرفی هل میدهد. حالت دوم بازی دویدن است با فشار دادن RT شما می توانید بدوید و با گرفتن A و RT به صورت هم زمان سرعت الطیر افزایش یافته و او می تواند از درب و دیوار نیز بالا برود در این حالت شما تنها می توانید از خنجر الطیر استفاده کنید!. حالت سوم بالا رفتن از دیوار است که کافیست Rt + A را بگیرید و از دیوار بالا بروید. در این حالت تقریبا هیچ کاری شما نمی توانید انجام بدید بجز آن که با استفاده از کلید X می توانید دشمنان خود را به پایین پرتاب کنید.
جنگیدن بازی به چند بخش تقسیم ، که به کلید های RT , LT , X و A خطم می شود.در کل شما برای جنگیدن می توانید از دو سیستم به نام های Counter Kill و Combo Kill استفاده نمایید. Counter Kill در اصل حالت دفاعی است که در مقابل حملات دشمنان به کار میره و از حملات آنان بر ضدشان استفاده میکند. با گرفتن RT + LT شما به حالت Counter Kill خواهید رفت و با حمله دشمنان و زدن کلید X میتوانید آنان را از پای در آورید این سیستم به عبارتی دفاع و حمله به حساب می آید. حالت دوم یعنی Combo Kill حالت حمله ای الطیر به شمار می رود. در این حالت با زدن کلید X الطیر به طرف دشمن حمله ور شده و دقیقا زمانی که شمشیر او با شمشیر دشمن بر خورد میکند سریعا با زدن X باعث نشان دادن حرکت نمایشی جذاب شده و دشمن از پای در می آید. سیستم مبارزاتی وسعت بسیاری را داراست اما برای آنکه نوشته طولانی و خسته کننده نشود از ذکر آنان معذوریم.

شما در نقش الطیر در بیرون هر شهر یا هر بعضی از قسمت ها که سرباز ها در مقابل درب آن مکان ها حضور دارند چند راه دارید یکی از راه ها کشتن یکی از سرباز به صورت مخفی است که دیگر سرباز ها به طرف او میروند و شما می توانید وارد مکانی که قبلا غیر قابل دسترسی بوده است شوید. راه دوم شما می توانید از بالای سر سرباز ها با ترفند های مختلف وارد منطقه شوید و راه سوم در این بخش افرادی در بیرون مکان توسط سرباز ها اذیت می شوند این افراد اصولا کشیشان و افراد مذهبی هستند که شما با نجات آنان می توانید بینشان مخفی شده و وارد منطقه مورد نظر خود شوید این سیستم در زمان کشتن 9 تن بسیار به شما کمک خواهد کرد. همین طور می توانید در زمانی که سرباز ها به دنبال شما هستند به سراغ یکی از این گروه های مذهبی رفته و بین آنان مخفی شوید ، از راه های دیگر مخفی شدن به نشستن بر روی نیمکت ها میتوان اشاره کرد اگر شما در حال گذر از روی پشتبام ها باشید آلونک های کوچک که در چهار طرف خود دارای پارچه هستند مکان مناسبی برای مخفی شدن شما به شمار می رود همچنین می توانید در صورت نیاز در بخش هایی که دارای کاه است مخفی شوید.

الطیر در بازی می تواند از تمامی مکان ها بالا برود! از دیوار های ساختمان گرفته تا قلعه ها شما می توانید از پشتبامی به پشتابم دیگر بپرید و به کمک دوربین انعطاف پذیر بازی از کنترل بازی لذت ببرید. در مکان هایی در AC گاری هایی پر از کاه و... قرار داده شده است که شما از مناطق بلند می توانید بر روی آن ها پبرید و لذت ببرید.کنترل اسب واقعا در نوع خود تحسین بر انگیز است شما به راحتی می توانید اسب را کنترل کنید و هیچ مشکلی با اسب در بازی نخواهید داشت این قسمت از نکات ریز بازی به حساب می آید هرچند سازندگان امکان حضور با اسب در شهر را در نسخه نهایی حذف کردند متاسفانه! مراحل بازی نیز به چند بخش تقسیم می شود که شامل : گوش کردن به حرف اشخاص ، دزدی ، اعتراف گرفتن و سر انجام کشتن فرد مورد نظر است در اصل بخش مراحلی بازی شما را به یاد NFS MW می اندازد الطیر در شروع بازی دارای تمامی امکانات است اما بعد از انجام یک اشتباه تمامی سلاح ها و... را از دست داده و باید از 0 شروع به کار کند و رفته رفته وسایل و مقام خود را پس بگیرد دقیقا مانند NFS MW مراحل نیز همانند MW است به گونه ای که شما باید اول به سراغ افراد خرده پا رفته و با جمع آوری اطلاعات و نوشته های مختلف به سراغ هدف خود بروید.
الطیر دارای سیستمی به نام Eagle Vision است! شما با فشردن کلید Y می توانید این سیستم را فعال کنید البته این حالت محدودیت هایی دارد که شما نمی توانید در حالت راه رفتن از ان استفاد کنید به محز آن که شما دکمه Y را فشار دهید دوربین بازی به حالت اول شخص در آمده و محیط بازی به رنگ آبی در می آید و دشمنان شما حالتی قرمز رنگ و دوستان حالتی آبی رنگ به خود میگرند.

هوش مصنوعی :

واقعا سازندگان بر روی هوش بازی بسیار کار کرده اند و سنگ تمام گذاشته اند. شما به هیچ وجه در بازی حرکات غیر قابل تحمل نمیبینید! سرباز ها زمانی که شما را گم میکنند با حالت عصبی سر یک دیگر فریاد میکشند و یا شمشیر خود را به زمین می اندازد. مردم به حرکات شما عکس العمل نشان میدهند کافیست در بازارچه شهر دمشق شروع به بالا رفتن از دیوار کنید و اون وقت خواهید دید مردم چگونه شما را به یک دیگر نشان میدهند و یا آنان را به اطراف پرت کنید خواهید دید! حتی به شما سنگ پرتاب خواهند کرد!!!! هوش مصنوعی سرباز ها هم بالاست اما عالی نیست بعضی وقت ها این سوال برای شما پیش میاد که یعنی یک سرباز نمی تواند فرق الطیری که این همه سلاح و شمشیر را حمل میکند با یک کشیش ساده بفهمد؟


صداگذاری:

هرچی درباره صداگذاری AC بگوییم کم گفته ایم! کافیست یک سیستم دالبی داشت باشید متوجه صحبت های من می شوید. برای شنیدن صداهای بازی در یک منطقه لحظاتی ایستادیم و با دقت به صداهای دور و اطراف گوش کردیم جالب بود! افرادی در حال پچ پچ کردن بودند لات های محله با سوت زدن از کنار شما میگذشتند در کناری افراد برای فروش جنسهایشان فریاد میزدند و از همه جالبتر صدای شر شر آب بود که جذابیت خاصی به بازی داده بود و صدای پر زدن کفتر ها که در قفس بودند همه و همه عالی کار شده بودند صدای شخصیت ها نیز در نوع خود به کارکتر نزدیک است. اما بزرگترین مشکل بازی نبود زیر نویس آن است! شما در هیچ جای بازی چیزی به نام زیر نویس نخواهید دید که متاسفانه بسیار زجر آور است مخصوصا اگر انگلیسی شما چندان خوب نباشد.
سخن آخر :
فدائیون یک بازی سوم شخص حماسه ای به حساب می آید که از هر لحاظ برترین در سبک خود به شمار میرود الطیر شخصیتی است که شاید مانند شاهزاده ایرانی بسیار فعال نباشد و دیگر خبری از حرکاتی مثل پریدن از روی سر دشمن یا خفه کردن او به وسیله تناب و... نباشد اما از نظر نو آوری و گیم پلی چیزی فراتر از شاهزاده است ،فدائیون در اوایل به صورت انحصاری برای PS3 قرار بود که عرضه بشه اما بعد از چند وقت یک اشتباه از طرف یوبی سافت باعث شد مولتی بودن بازی لو بره ، جالب است بدانید که بازی که از اول قرار بوده انحصاری کنسول PS3 باشه ، کنسول اصلی اش 360 میباشد و برای کنسول های دیگر و کامپیوتر پورت میشود این گونه میتوان پی برد که از اول این انحصاری بودن یک حقه از طرف سونی بوده است.

http://up.vatandownload.com/images/p72nulduc0tvmpxbea.png
http://up.vatandownload.com/images/p72nulduc0tvmpxbea.pngنوع مطلب : ترینر بازی، کامپیوتر، عکس بازی ها، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ


توجه برای دانلود برنامه ها از برنامه download manger و یا orbit استفاده کنید در غیر اینصورت دانلود نمی شوند با تشکر از بازدید شما

مدیر وبلاگ : ابراهیم اسماعیلی
نظرسنجی
نظر واقعی شما در مورد این وبلاگ چیست؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
 
 
 
google-site-verification: googleb07a47c85816842b.html
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic